Ještě nejsem rozvedená a čekám dítě s novým partnerem? Co mám dělat?

Do šesti měsíců od narození dítěte lze popřít, že otcem dítěte je stávající manžel (dle §789 Občanského zákoníku).

Dokument o popření otcovství vám rády pomohou sepsat pracovnice OSPOD.